KOSMETOLOGIA

Kosmetolog Gorzów Wielkopolski- dlaczego warto zaufać specjaliście?

Skóra to najbardziej zewnętrzna powłoka ludzkiego organizmu. Chroni nasz organizm przed wieloma zmieniającymi się czynnikami zewnętrznymi i stanowi barierę, która odpowiada za regulację wielu procesów dziejących się wewnątrz. W obecnych czasach mnóstwo czasu poświęcamy na opóźnienie m.in. procesów starzenia się skóry i walczymy z wieloma dolegliwościami skórnymi. W całej tej walce zapominamy o tym, że kondycja naszego organizmu jest widoczna na naszej skórze.

Masz problemy skórne? Skorzystaj z pomocy kosmetologa

Można śmiało powiedzieć, że skóra to taka część ciała, która codziennie musi sobie radzić z wieloma niedogodnościami. Stres, zła dieta, kontakt ze sztucznymi substancjami oraz działanie warunków atmosferycznych ma wpływ na to jak wyglądamy. Często zapominamy o tym lub nie wiemy, że warstwa ochronna naskórka, czyli tzw. płaszcz wodno-lipidowy ulega uszkodzeniom. Cieńka i uszkodzona warstwa ochronna sprawia, że skóra staje się wrażliwa, podatna na choroby i infekcje, gorzej radzi sobie ze zmieniającą się pogodą i szybciej się starzeje. Zauważając pierwsze niepokojące oznaki nie można korzystać z „półśrodków”. Drogeryjne kosmetyki tylko z pozoru starają się rozwiązać problem. Pamiętaj, że skóra u każdego jest inna i nie ma kosmetyków, które rozwiązują problem raz na zawsze. Znasz powiedzenie „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego?”. Słowa te idealnie pasują do preparatów, które dostępne są na drogeryjnych półkach i kupowane są z myślą, że rozwiążą problem. Ja wiem, że tylko indywidualne podejście do pielęgnacji skóry pozwala jej odzyskać blask i zdrowie.

Nazywam się Marta Jaślanek i od 2013 roku jestem kosmetologiem, dla którego zdrowa skóra stanowi pasję i ciągłą chęć doskonalenia się. Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach, by móc następnie zdobytą wiedzę i umiejętności przekazać swoim podopiecznym. Moja praca nie ogranicza się tylko do godzin otwarcia gabinetu. Zagłębianie wiedzy i interesowanie się najnowszymi wynikami badań sprawia, że staram się podnosić świadomość na lokalnym rynku kosmetycznym. Moim największym zainteresowaniem jest wpływ funkcjonowania organizmu na skórę. Mogę śmiało powiedzieć – „pokaż mi swoją skórę, a poszukamy co Ci dolega”.

Gabinet kosmetyczny Gorzów Wielkopolski – w tym miejscu nie ma się czego wstydzić

Specjalistyczny gabinet przez wiele osób uważany jest za miejsce, gdzie w miłej atmosferze można wykonać szereg zabiegów kosmetycznych od peelingów po zabiegi kosmetologii estetycznej. Wiem, że w Gorzowie Wielkopolskim jest wiele takich miejsc. Jednak moja decyzja o otwarciu gabinetu była przemyślana i w pełni świadoma i z góry wiedziałam, że będę specjalizowała się tylko w terapii skóry twarzy. Otwarty przeze mnie gabinet miał być miejscem, gdzie każda osoba znajdzie spokojną przystań, gdzie na chwilę zatrzyma się, opowie o swoich problemach skórnych i dokładnie wysłucha wszystkich rad- dziś po kilku latach mogę śmiało powiedzieć, że spełniłam swoje marzenie.

Każda kobieta z powodu często wstydliwych dolegliwości chce jak najszybciej rozwiązać problem działając często po omacku i kupując preparaty pogłębiające problem. U mnie zabiegi z zakresu kosmetologii to tak zwana „kropka nad i”.  Nie zawsze należy na pierwszej wizycie wykonać zabieg kosmetyczny. Czasami przy pewnych problemach jest on niepotrzebny lub nawet wręcz mogący pogłębić problem z jakim przychodzi klient. Zastosowana kuracja jest zawsze poprzedzona zdiagnozowaniem problemu, a nie tylko przykryciem objawów.

Twoją wizytówką jest Twoja twarz

Nasza twarz to wizytówka, która od razu zdradza to w jakiej formie jesteśmy. Trądzik, poszarzała cera i wstydliwe zaczerwienienia mają duży wpływ na ostateczną samoocenę. Mogę śmiało powiedzieć, że wiele problemów „przerabiałam na własnej skórze”. Przeszłam leczenie maściami zewnętrznymi, antybiotykami i najsilniszym lekiem na trądzik- izotretynoiną( Izotek lub Roaccutane ) i wiem jak przebiega leczenie, jakie są efekty końcowe i niepożądane skutki uboczne. Dzięki temu leczeniu mam wysoką świadomość tego, że zbyt wczesne i nieuzasadnione wdrożenie silnych środków farmakologicznych może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Kosmetologia i praca ze skórą to moje największe wyzwanie zawodowe. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie i angażuje się w 100%. Wszystko po to, by każda osoba rozwiązała swój problem.

Jak wygląda pierwsza wizyta w gabinecie?

Wstydem nie jest mowa o swoich problemach, ale przemilczanie ich. Każda wizyta i zaproponowane metody kuracji są poprzedzone dokładnym wywiadem i konsultacją. Dzięki dokładnej diagnostyce (zwłaszcza problemów skóry trądzikowej) można zaproponować skuteczne rozwiązania. W sytuacji, gdy w grę wchodzą zabiegi mezoterapii igłowej i mikroigłowej, przed rozpoczęciem zabiegów każdy klient powinien posiadać ze sobą aktualne badania morfologiczne (lista potrzebnych badań jest przekazywana podczas umawiania na wizytę).

W codziennej pracy stawiam na profesjonalizm i rzetelność. Starałam się stworzyć miejsce, gdzie każda osoba będzie mogła liczyć na odpowiednie wsparcie – każdy podopieczny jest dla mnie priorytetowy. Podczas codziennej współpracy bardzo angażuję się i również tego oczekuję od klientów gabientu. Pełne zaufanie mojej osobie i skrupulatne wdrażanie metod kuracji wymaga często wytrwałości. Wszystko po to, by uzyskać założone efekty. Gdy tego zaangażowania ze strony klienta brak – wprowadzenie i wdrażanie terapii nie będzie miało najmniejszego sensu, a rozpoczętą współpracę przerywam.

Terapia skóry trądzikowej odbywa się zawsze po uprzednim wykonaniu badań diagnostycznych. Praca bez diagnostyki jest jak „szukanie igły w stogu siana” – może się uda.

Jak wygląda pielęgnacja pozabiegowa?

Zawsze powtarzam, że sukces w rozwiązaniu problemu to 50% moich działań w gabinecie. W uzyskaniu oczekiwanych efektów ważne są kosmetyki pozabiegowe. Wszystkie terapie opierają się o szczegółowy plan pielęgnacyjny z użyciem profesjonalnych kosmetyków. Staram się zawsze dobierać rozwiązania do możliwości finansowych klientów. Razem decydujemy się na dany produkt.

Każdy klient jest ważny, niezależnie od zasobności portfela. Kosmetologia to dziedzina, w której nie możemy na klienta patrzeć przez pryzmat finansowy- taki właśnie powinien być każdy bardzo dobry kosmetolog.

Gabinet Kosmetologii Funkcjonalnej – Twoje miejsce bez marketingowych haseł.

Osoby zmagające się z problemami skórnymi praktycznie na każdym kroku stykają się z wieloma „kosmetycznymi perełkami”, które gwarantują szybkie i spektakularne efekty. Tutaj Cię zmartwię, ale w przypadku chorób skóry nie ma złotych środków. Liczy się tylko odpowiednia terapia i systematyczne dbanie o kondycję skóry. Wiele reklamowanych zabiegów jest skutecznych, ale tylko wtedy, gdy zostaną uzupełnione odpowiednim preparatem. W moim gabinecie wykonuje się tylko zabiegi o potwierdzonej naukowo skuteczności. Dzięki temu nigdy nie staniesz się „królikiem doświadczalnym”, a wprowadzone rozwiązanie rzeczywiście rozwiążą Twój problem.

Masz jakieś pytania? Zapraszam do kontaktu i chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Kontakt do gabinetu

Tel 511836846

rezerwacja wizyty online http://Świadoma Pielęgnacja • Gorzów Wielkopolski • Cennik, Opinie • Moment.pl

facebook https://www.facebook.com/gabinetswiadomapielegnacja

instagram https://www.instagram.com/gabinet_swiadomapielegnacja/

Zostaw komentarz