Uncategorized

Konsultacja z kosmetologiem w gabinecie kosmetologii w Gorzowie Wielkopolskim- odpowiadamy na najczęstsze pytania.

Dla kogo dedykowana jest konsultacja?

Masz problem ze skórą, z którym nie potrafisz sobie poradzić? Reakcja i szukanie pomocy to właśnie pierwszy krok do odzyskania zdrowia i dobrego samopoczucia. Zauważając pierwsze niepokojące objawy nie należy stawiać na półśrodki. Drogeryjne kosmetyki często pogłębiają problem, a nie go rozwiązują. W przypadku zmian skórnych przyczyna leży głębiej. Tylko indywidualne podejście pozwoli zaplanować najlepsze pielęgnacyjne metody.

Gabinet Świadomej Pielęgnacji to miejsce dla osób, które są świadome problemów i zdeterminowane w dążeniu do celu. Profesjonalne podejście pod okiem kosmetologa to odpowiednia droga do odzyskania zdrowia skóry. Jeśli jesteś na tyle zdeterminowana, by podjąć odpowiednie kroki – skorzystać z wizyty konsultacyjnej.

Pierwsza wizyta – jak się przygotować?

Nasz specjalistyczny gabinet powstał z myślą o jak najwyższym komforcie i swobodzie. Zdajemy sobie sprawę, że tylko w przyjaznej atmosferze możemy szczerze porozmawiać i zaproponować najlepsze rozwiązania. Przed zastosowaniem kuracji zajmujemy się diagnostyką problemu.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty? Dzień przed planowaną wizytą, wieczorem należy dokładnie umyć skórę dotychczasowym produktem myjącym. Po myciu nie należy nakładać żadnych kosmetyków. W dniu wizyty nie należy myć twarzy i aplikować na nią żadnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Zabrania się także wykonywania makijażu.

Tak przygotowana skóra idealnie nadaje się do wykonania analizy. 

Co zabrać ze sobą?

  • kosmetyki, które aktualnie używasz (możesz zrobić także ich zdjęcie),
  • historię leczenia skóry (w przypadku trądziku lub innych chorób dermatologicznych),
  • aktualne wyniki badań krwi (do pół roku wstecz).

Pierwsza wizyta krok po kroku

Tylko dokładna diagnostyka pozwala zaproponować najskuteczniejsze metody leczenia. Pełne zaufanie mojej osoby, wytrwałość i skrupulatność to klucz do sukcesu. Poświęcenie się w 100% i realizowanie planu sprawia, że skóra odzyska zdrowie – w innym przypadku terapia i wdrożony model współpracy nie będzie miał najmniejszego sensu.

Podczas pierwszej wizyty zaczniemy od dokładnego wywiadu na temat problemu. Porozmawiamy o dotychczasowych zabiegach pielęgnacyjnych i stanie zdrowia. Kolejnym krokiem jest ocena stanu skóry za pomocą specjalistycznego i w 100% bezpiecznego urządzenia emitującego światło ultrafioletowe. To jednak nie wszystko. Następnie wykonamy dokładną, ocenę stopnia nawilżenia naskórka oraz dokładnego określenia ilości natłuszczenia za pomocą analizatora. Ocenie poddamy również naczynka krwionośne oraz przebarwienia. 

Po przeanalizowaniu wyników postaram się zaproponować odpowiednie zabiegi kosmetyczne, które spełnią potrzeby i oczekiwania Twojej skóry. 

To co wyróżnia gabinet Świadomej Pielęgnacji, to nie tylko indywidualne podejście do problemów skórnych. Specjalnie dla Ciebie przygotuję recepturę kremu, w którym znajdą się składniki aktywne dopasowane do problemu Twojej skóry.

Świadoma pielęgnacja opiera się na odpowiednim dobraniu kosmetyków pielęgnacyjnych zgodnych z Twoją skórą. Najważniejsze w podstawowej pielęgnacji jest stosowanie kosmetyków, które nie posiadają substancji mogących negatywnie wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie skóry. Do takich substancji zaliczamy m.in: barwniki, konserwanty, emulgatory, silikony oraz sztuczne substancje zapachowe.

Kto zajmie się moją skórą?

Nazywam się Marta Jaślanek i z wykształcenia jestem kosmetologiem. Od 10 lat związana jestem z branżą kosmetyczną. Liczne szkolenia, studia oraz codzienna praktyka doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem teraz – miejscu, które pozwala pomóc odzyskać zdrowy wygląd skóry. 

O to czym jest dla mnie ta praca odzwierciedla cytat: “Kiedy pomagasz komuś uzdrowić jego skórę, dajesz mu szansę na nowe życie”.

Kto tworzy kremy?

Wszystkie bazy kremów, które charakteryzują się indywidualnymi recepturami są tworzone w niemieckim laboratorium. Właścicielem marki jest lekarz, który gwarantuje, że każdy kosmetyk jest w 100% bezpieczny dla skóry.

W momencie, gdy kosmetyki trafiają do gabinetu, moją rolą jest dodanie do nich odpowiednich substancji, które pozwolą rozwiązać określony problem skórny. Tutaj należy pamiętać również o tym, że w pielęgnacji często mniej znaczy więcej dobrego dla skóry. Na każdym etapie kuracji informujemy i staram się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. Wszystko po to, byś czuła się bezpiecznie i poświęciła się w realizacji założonego planu. 

Jak zapisać się na wizytę?

W trosce o komfort i jak najlepszy kontakt dajemy możliwość zapisania się na wizytę:

  • dzwoniąc pod numer 511 836 846 (jeśli nie odbieram, to zawsze oddzwaniamy),
  • wysyłając wiadomość prywatną na instagramie (@gabinet_swiadomapielegnacja ),
  • wysyłając wiadomość przez Messenger (@gabinetswiadomapielegnacja).

Po ustaleniu wizyty otrzymujesz potwierdzenie sms z informacją o wpłacie zadatku w wysokości 50 zł. Wizyta konsultacyjna zostanie pomniejszona o kwotę zadatku. Ostateczny koszt wizyty konsultacyjnej  to 150 zł. 

Jak trafić do gabinetu?

Gabinet Świadomej Pielęgnacji znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Podmiejska Boczna 11 (2 piętro).

Chcesz się dowiedzieć jak dojechać, zajrzyj na ten filmik https://fb.watch/eFnJ8c30JK/

Zostaw komentarz