Świadoma pielęgnacja

Spersonalizowany krem Gorzów Wielkopolski

Spersonalizowany krem dla Ciebie!

Współpracuję z marką Creme Bar, dlatego mam możliwość dostarczać klientom produkty najwyższej jakości. Właśnie dlatego tworzę spersonalizowany krem. Wszelkie bazy oraz posotałe kosmetyki profesjonalne są tworzone w polskim labolatorium. Do produkcji baz używany jest homogenizator, który został stworzony specjalnie na zamówienie marki Creme Bar.

Do spersonalizowanego kremu dodawane są substancje aktywne o czystości farmaceutycznej zapakowane w sterylne, jednorazowe fiolki. Dzięki temu, masz pewność, że kosmetyki są bezpieczne dla Twojej skóry.

 Czym wyróżnia się spersonalizowany krem?to kosmetyk spersonalizowany do twoich potrzeb

Wybieram takie substancje aktywne, których potrzebuje Twoja skóra.

Nie zawiera emulgatorów, silikonów, alergenów czy konserwantów

Wszystkim szkodliwym substancjom dla Twojej skóry mówię stanowcze NIE!

Transportuje substancje aktywne w głąb skóry

Wzmacnia skórę i jednocześnie nie narusza jej bariery.

Stymuluje działanie funkcji ochronnych skóry

Krem chroni wrażliwe substancje i nie dopuszcza do utraty wody. Krem nie narusza procesów fizjologicznych zachodzących w skórze.Jakich baz do kremów używam?Baza IQ1 z ceramidami

Krem na bazie IQ1 zabezpiecza skórę przed przesuszeniem i jednocześnie wpływa na jej elastyczność oraz chroni przed promieniowaniem UV czy drobnoustrojami. W skład wchodzą między innymi skwalan, olej z masłosza, mieszanina ceramidów i kwasów tłuszczowych oraz fitosfingozyna. Takie połączenie przywraca skórze prawidłowe procesy metaboliczne i chroni ją przed uszkodzeniami.

Baza IQ1 wskazana jest skórze wrażliwej, alergicznej, odwodnionej, dojrzałej, a także łuszczącej się.

Baza IQ2 z aminokwasami i peptydami

Spersonalizowany krem z IQ2 wspomaga wzrost komórek oraz tkanek. Zawarta w nim arginina świetnie radzi sobie z problemami skóry suchej i atopowej, ponieważ znacznie wzmacnia jej barię hydrolipidową. Kolejnymi składnikami są seryna i prolina, które wzmacniają układ immunologiczny oraz nie pozwalają na utratę wody w naskórku.

Krem z bazą IQ2 jest idealny dla osób, które mają skórę trądzikową, uszkodzoną, atopową lub przedwcześnie starzejącą się.

Baza IQ3 z NMF

W kremie spersonalizowanym na bazie IQ3 działają takie związki jak kwas piroglutaminowy, sole kwasu mlekowego, mocznik i aminokwasy. Te naturalne substancje dogłębnie nawilżają skórę, zatrzymując w niej wodę, a także regenerują komórki w warstwie ziarnistej. Ułatwiają również wchłanianie składników aktywnych w głąb cery. 

Krem na bazie IQ3 jest przeznaczony do skóry szarej i pozbawionej blasku, z poczuciem ściągnięcia, a także narażonej na uszkodzenia.Jaka jest różnica pomiędzy tradycyjnym kremem a spersonalizowanym?Krem spersonalizowany, który powstaje we współpracy z Creme Bar opiera swoją filozofię na korneoterapii, czyli metodzie, która polega na skutecznym wzmocnieniu i odbudowie naskórka. Oznacza to, że Twoja skóra właściwa będzie jędrna i elastyczna. Korneoterapia jako jedyna jest w stanie przywrócić funkcje fizjologiczne naskórka, czego zwyczajna pielęgnacja kremem zakupionym w drogerii nie jest w stanie zapewnić.

Korneoterapia ma na celu eliminację ze składów wszystkich substancji, które negatywnie wpływają na skórę.

W tradycyjnych kremach mogą się znaleźć:


  • emulgatory
  • konserwanty
  • oleje mineralne
  • alergenyKrem spersonalizowany ma za to takie składniki jak:


  • ceramidy
  • aminokwasy i peptydy
  • NMF
  • trójglicerydyEfekty działania spersonalizowanego kremuWZROST ELASTYCZNOŚCI SKÓRY DO 20%

ZMNIEJSZENIE UTRATY WODY JUŻ DO 50% PO GODZINIE OD APLIKACJI

WZROST NAWILŻENIA NASKÓRKA


Umów się już teraz!

Gabinet kosmetyczny - Gorzów Wielkopolski

Witaj, jestem Marta!

Mam ponad dwunastoletnie doświadczenie w kosmetologii. Prowadzę gabinet kosmetyczny w Gorzowie Wielkopolskim, w którym zajmuję się problemami skórnymi. Podstawą jest dla mnie dobór zabiegu do konkretnego przypadku. Dobra diagnoza oznacza skuteczną pielęgnację, która zaskoczy Cię efektami.

Jeśli chcesz skonsultować ze mną zabieg na trądzik, skontaktuj się.