O BLOGU

Plany o założeniu bloga rodziły się w mojej głowie od co najmniej dwóch lat, więc z pewnością moja strona, to nie jest chwilowy kaprys czy impuls. Jest to świadomie przemyślana decyzja.

Ten blog ma być miejscem, w którym będziecie mogli znaleźć informację dotyczącą kosmetyków, kosmeceutyków, pielęgnacji skóry.Będą zamieszczała również artykuły opracowane na podstawie książek naukowych  związanych z dermatologią kosmetyczną. Znajdziecie również wpisy o tematyce zdrowotnej, wynikającej z mojego zainteresowania tym tematem.

Na stronie utworzyłam zakładkę Historie Czytelniczek. Chciałam stworzyć miejsce, w którym inne potrzebujące osoby będą mogły zainspirować się historią osób, które mają problem ze skórą pokonany.

Historie Czytelniczek, to Wasze doświadczenia, opinie o dermatologach, którzy Was leczyli, przebieg leczenia, zlecone badania, efekty, skutki uboczne, a także opinie o kosmetykach, które pomogły lub też takie, które odradzacie.

Jeśli chcecie podzielić się z innym osobami, które mają problem i nie wiedzą od czego zacząć lub są zniechęcone przez nieudane dotąd próby, to proszę kontaktujcie się ze mną na adres e-mail marta@www.swiadoma-pielegnacja.pl

Z pewnością opublikuję Waszą historię i będę Wam wdzięczna za niesienie pomocy dla innych.

Prosiłabym o poparcie Waszych historii wynikami badań jakie zostały zlecone, jeśli posiadacie zdjęcia przed i po, to także byłoby fajnie. Oczywiście z uwagi na ochronę danych osobowych proszę o ukrycie na wynikach badań danych osobowych( imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania) i w takiej gotowej formie przesłanie mailem na wyżej podany adres.

Przesyłając do mnie e-maila ze swoją historią, zdjęciami i wynikami badań wyrażasz zgodę na publikację tych danych na moim blogu. Więcej w zakładce polityka prywatności.

Artykuły na blogu będą pojawiały się co najmniej jeden raz w tygodniu.

Historię czytelniczek będę publikowała od razu po odczytaniu wiadomości.

Blog powstał dla osób życzliwych, każdy ma prawo mieć odmienne zdanie w tematach jakie będę opisywała. Szanuję to i chętnie przeczytam opinie osób, które mają inne zdanie niż ja – może dzięki temu zdobędę nową wiedzę.

Pamiętaj, bardzo proszę nie używaj wulgaryzmów, bądź życzliwy dla innych osób. Dobro zawsze powraca.

Pozdrawiam Was i zapraszam do śledzenia bloga.

Marta.